Festyn „Rozpoczęcie lata z Gminą Przesmyki”
24.06.2026
Festyn „Rozpoczęcie lata z Gminą Przesmyki” już za nami!
Tegoroczny Festyn przeszedł do historii! 21 czerwca wspólnie przywitaliśmy lato na Placu Szkolnym Zespołu Szkół w Przesmykach. Pogoda dopisała, a obecność mieszkańców i gości i wspaniała energia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!
To był dzień pełen muzyki, sportowych emocji i integracji całej naszej społeczności.
więcej
