Logo Gmina Przesmyki

Struktura Organizacyjna

URZĄD GMINY w PRZESMYKACH
Telefon / Faks:  256412311, 256412322

SEKRETARIAT (telefon wew. 101, faks wew.103)

Wójt Gminy
Andrzej Skolimowski, e-mail: ugskolimowski@przesmyki.pl

Sekretarz Gminy (pokój nr 12)
Krystyna Bujnowska, e-mail: ugbujnowska@przesmyki.pl

Skarbnik Gminy (pokój nr 8)
Jolanta Hawryluk, e-mail: ughawryluk@przesmyki.pl


 

URZĄD STANU CYWILNEGO GMINY PRZESMYKI

kierownik USC
Andrzej Skolimowski, e-mail: ugskolimowski@przesmyki.pl

zastępca kierownika USC (pokój nr 14)
Grażyna Łęczycka - wew.114, e-mail: ugleczycka@przesmyki.pl


 

REFERAT FINANSOWY

kierownik referatu FN (pokój nr 8)
Jolanta Hawryluk - wew. 108, e-mail: ughawryluk@przesmyki.pl

stan. ds. księgowości budżetowej (pokój nr 11)
Grażyna Kukawska - wew.111, e-mail: ugkukawska@przesmyki.pl

stan. ds. operacji księgowych i spraw finansowych (pokój nr 10)
Elwira Czapska - wew.120, e-mail: ugczapska@przesmyki.pl

stan. ds. wymiaru podatków i opłat (pokój nr 10)
Irena Sawicka - wew.110, e-mail: ugsawicka@przesmyki.pl

stan. ds. księgowości podatkowej (pokój nr 11)
Paulina Kondraciuk - wew.111, e-mail: ugkondraciuk@przesmyki.pl


 

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ I INWESTYCJI

kierownik referatu GKI (pokój nr 7)
Wiesław Toczyski - wew.107, e-mail: ugtoczyski@przesmyki.pl

stan. ds. gospodarki komunalnej (pokój nr 9)
Anna Krzymowska - wew.109, e-mail: ugkrzymowska@przesmyki.pl

stan ds. zamówień publicznych (pokój nr 9)
Marek Zalewski - wew.109, e-mail: ugzalewski@przesmyki.pl


 

STANOWISKA SAMODZIELNE

ds. obsługi Kancelarii Ogólnej i zarządzania kryzysowego (pokój nr 2)
Jerzy Dmowski - wew.102, e-mail: ugdmowski@przesmyki.pl

ds. gospodarki odpadami (pokój nr 10)
Beata Buczek - wew.110, e-mail: ugbuczek@przesmyki.pl

ds. organizacyjnych i kadrowych (pokój nr 3)
Hanna Iwaniuk - wew.101, e-mail: ugiwaniuk@przesmyki.pl

ds. zagospodarowania przestrzennego i ochrony środowiska (pokój nr 6)
Agata Małczuk - wew.106, e-mail: ugmalczuk@przesmyki.pl

ds. obsługi Rady Gminy i jednostek pomocniczych (pokój nr 14)
Grażyna Paprocka - wew.114, e-mail: ugpaprocka@przesmyki.pl

ds. informatyzacji, obsługi Gminnego Centrum Informacji i promocji gminy (pokój nr 2)
Krzysztof Szaban - wew.102, e-mail: ugszaban@przesmyki.pl

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Andrzej Lucjan Skolimowski</strong></p>

Andrzej Lucjan Skolimowski

Przyjęcia interesantów:

Wtorek 8:00 - 17:00

Urząd Gminy w Przesmykach

ul. 11 Listopada 13
08-109 Przesmyki

Urząd czynny w dniach:
* pon. - pt. – 8:00 - 16:00
* wtorek – 8:00 - 18:00

tel./faks
(25) 641 23 11
(25) 641 23 22
e-mail:
ugprzesmyki@e-bip.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.